Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Оновлений блог запущено

Новий блог вже доступний з кнопки головного меню "БЛОГ". ..

Додано: 29.12.2017

Черга за тактичними ручками.

На даний час ми формуємо нову чергу бажаючих придбати тактичні ручки.  Орієнтовно завіз має бу ..

Додано: 27.11.2017

Потужні антени від українського виробника

Тепер в розділі антени Ви можете знайти антени українського виробника. Поки що в продажі тільки “ход ..

Додано: 02.11.2017
Переглянути всі
Відгуки
Замовив цей кабель та диск у Тактік.Ua - замовленн.. ...»
Артем
Брала такий ліхтарик батькові на подарунок. Він лю.. ...»
Ярина
551.92грн. на 12 02 2015 ціна актуальна?.. ...»
павло
Ціни на товар змінюються не відразу після зміни ку.. ...»
Адміністратор

Гамаки

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Антимоскітна сітка для гамака MOSQUITO Simplex
MOSQUITO Simplex - антимоскітка для гамака   Антимоскітна сітка надійно захистить від настирливих комах. Вага - 130 грам.   Москітна сітка Mosquito Simplex Hammock призначена для використання з гамаком Simplex Антимоскітна сітка надійно захистить від настирливих комах. ..
599.00грн. 525.00грн.
Вітрозахисний чохол для гамака HIVY
HIVY - вітрозахисний чохол для гамака Крім вітрозахисту Хіві надійно захистить від настирливих комах. Вага всього 250 грам.   Вітрозахисний чохол для гамаків Hivy - це похідне від слів hammock і bivy.   Основне призначення чохла - збереження тепла. Він перешкоджає видуванню тепл..
889.00грн. 775.00грн.
Гамак для спорядження DUFFEL HAMMOCK
DUFFEL HAMMOCK - гамак для спорядження   Речовий туристичний гамак призначений для зберігання спорядження під основним гамаком. Установка дуже проста - підвішується на ті ж карабіни що і основний гамак.   Також можна використовувати як підставку для ніг або окремо як маленьке к..
169.00грн.
Надлегкий туристичний гамак SIMPLEX HAMMOCK
SIMPLEX HAMMOCK - надлегкий туристичний гамак   Надлегкий туристичний гамак для комфортного відпочинку на природі. Вагою всього 185 г. На привалі гамак зручно використовувати в якості крісла для двох зі спинкою. Гамак упаковується сам в себе.   Для утеплення використовуйте звич..
699.00грн.
Надлегкий туристичний гамак SIMPLEX XL HAMMOCK
SIMPLEX XL HAMMOCK - надлегкий туристичний гамак   Ультралегкий і надкомпактний гамак для відпочинку на природі. Вагою всього 205 г. На біваку гамак зручно використовувати в якості крісла для двох зі спинкою. Гамак упаковується сам в себе.   Туристичний гамак «Simplex hammock X..
699.00грн.
Полегшений туристичний гамак SLEEPER HAMMOCK
SLEEPER HAMMOCK - полегшений туристичний гамак   Легкий і компактний гамак для комфортного сну і відпочинку на природі. На привалі гамак зручно використовувати в якості величезного крісла для двох зі спинкою. Вага всього 505г.   Легкий і компактний гамак для комфортного сну і в..
1,300.00грн. 1,135.00грн.
СПАСЛЕНТА 25мм - доповнення до гамака для захисту кори дерев.
СПАСЛЕНТА 25мм - доповнення до гамака для захисту кори дерев.   Стропи для захисту від пошкоджень шнурів-підвісів гамака. Підходить для обв'язки навколо стовбура дерева діаметром до 45 см. Збільшує довжину підвісу гамака. Зберігає шнур-підвіс від пошкодження і кору стовбура дерева. ..
115.00грн.
Туристичний гамак CAPLER HAMMOCK
CAPLER HAMMOCK- двошаровий туристичний гамак. Гамак CAPLER HAMMOCK призначений для відпочинку або ночівлі.   Легкий і компактний гамак для комфортного сну і відпочинку на природі. У ясну ніч з гамака можна милуватися зоряним небом, а вранці - зустрічати схід сонця =)    ..
1,999.00грн.