Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Збільшення цін на суху похідну їжу.

У зв'язку із збільшенням роздрібних цін на продукти харчування збільшуються ціни на готові сухі похі ..

Додано: 14.09.2017

Поповнення: найдешевша цифрова рація Baofeng DM-5R Plus

Представляємо новинку на ринку України: Baofeng DM-5R Plus - цифрова радіостанція стандарту DMR ..

Додано: 14.08.2017

Огляд гамака SIMPLEX HAMMOСK

Ніколи не любив гамаків, пам’ятаю, якось в дитинстві доводилось лежати на домашньому і не дуже сподо ..

Додано: 12.07.2017
Переглянути всі

Гамаки

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Антимоскітна сітка для гамака MOSQUITO Simplex
MOSQUITO Simplex - антимоскітка для гамака   Антимоскітна сітка надійно захистить від настирливих комах. Вага - 130 грам.   Москітна сітка Mosquito Simplex Hammock призначена для використання з гамаком Simplex Антимоскітна сітка надійно захистить від настирливих комах. ..
599.00грн. 499.00грн.
Вітрозахисний чохол для гамака HIVY
HIVY - вітрозахисний чохол для гамака Крім вітрозахисту Хіві надійно захистить від настирливих комах. Вага всього 250 грам.   Вітрозахисний чохол для гамаків Hivy - це похідне від слів hammock і bivy.   Основне призначення чохла - збереження тепла. Він перешкоджає видуванню тепл..
889.00грн.
Гамак для спорядження DUFFEL HAMMOCK
DUFFEL HAMMOCK - гамак для спорядження   Речовий туристичний гамак призначений для зберігання спорядження під основним гамаком. Установка дуже проста - підвішується на ті ж карабіни що і основний гамак.   Також можна використовувати як підставку для ніг або окремо як маленьке к..
139.00грн.
Надлегкий туристичний гамак SIMPLEX HAMMOCK
SIMPLEX HAMMOCK - надлегкий туристичний гамак   Надлегкий туристичний гамак для комфортного відпочинку на природі. Вагою всього 185 г. На привалі гамак зручно використовувати в якості крісла для двох зі спинкою. Гамак упаковується сам в себе.   Для утеплення використовуйте звич..
599.00грн. 489.00грн.
Надлегкий туристичний гамак SIMPLEX XL HAMMOCK
SIMPLEX XL HAMMOCK - надлегкий туристичний гамак   Ультралегкий і надкомпактний гамак для відпочинку на природі. Вагою всього 205 г. На біваку гамак зручно використовувати в якості крісла для двох зі спинкою. Гамак упаковується сам в себе.   Туристичний гамак «Simplex hammock X..
599.00грн. 539.00грн.
Полегшений туристичний гамак SLEEPER HAMMOCK
SLEEPER HAMMOCK - полегшений туристичний гамак   Легкий і компактний гамак для комфортного сну і відпочинку на природі. На привалі гамак зручно використовувати в якості величезного крісла для двох зі спинкою. Вага всього 505г.   Легкий і компактний гамак для комфортного сну і в..
1,999.00грн. 1,879.00грн.
СПАСЛЕНТА 25мм - доповнення до гамака для захисту кори дерев.
СПАСЛЕНТА 25мм - доповнення до гамака для захисту кори дерев.   Стропи для захисту від пошкоджень шнурів-підвісів гамака. Підходить для обв'язки навколо стовбура дерева діаметром до 45 см. Збільшує довжину підвісу гамака. Зберігає шнур-підвіс від пошкодження і кору стовбура дерева. ..
115.00грн.
Туристичний гамак CAPLER HAMMOCK
CAPLER HAMMOCK- двошаровий туристичний гамак. Гамак CAPLER HAMMOCK призначений для відпочинку або ночівлі.   Легкий і компактний гамак для комфортного сну і відпочинку на природі. У ясну ніч з гамака можна милуватися зоряним небом, а вранці - зустрічати схід сонця =)    ..
1,339.00грн.