Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Збільшення цін на суху похідну їжу.

У зв'язку із збільшенням роздрібних цін на продукти харчування збільшуються ціни на готові сухі похі ..

Додано: 14.09.2017

Поповнення: найдешевша цифрова рація Baofeng DM-5R Plus

Представляємо новинку на ринку України: Baofeng DM-5R Plus - цифрова радіостанція стандарту DMR ..

Додано: 14.08.2017

Огляд гамака SIMPLEX HAMMOСK

Ніколи не любив гамаків, пам’ятаю, якось в дитинстві доводилось лежати на домашньому і не дуже сподо ..

Додано: 12.07.2017
Переглянути всі

Дрібниці

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Браслет виживання (без кресала)
Браслет виживання – це браслет на руку, який сплетений певним способом із міцного шнура – паракорду. В такому браслеті заплітається приблизно 3м паракорду. Для елементарного виживання і просто пристосування до умов природи є достатньо.   Використання паракордового браслету виживання є ..
55.00грн.
Браслет виживання з компасом (без кресала)
Браслет виживання з компасом - це міцний паракордовий шнур, який має цілу низку можливих застосувань, а компас дозволить Вам завжди зорієнтуватися на місцевості. Такий "аксесуар" можна ности собою в ліс, в подорожах, під час бойови дій, при мото- і велопрогулянках та й просто повсяк день. &..
65.00грн.
Браслет виживання подвійна кобра (без кресала)
Браслет виживання подвійна кобра - це паракордовий браслет грубого плетіння. Вплетено у браслет 4,5 м паркорду окремо два шнура по 2,25 м. Ширина його 4 см. Такий "аксесуар" можна ности собою в ліс, в подорожах, під час бойови дій, при мото- і велопрогулянках та й просто повсяк день. Вико..
95.00грн.
Водонепроникний чохол 95мм * 145мм
Водонепроникний чохол - це чохол із спеціальною застібкою, що не дозволяє потрапляти волозі в середину. Даний чохол виручить Вас при поїздках на море, на озеро, при походах в дощ, коли необхідно мати при собі телефон чи GPS навігатор. Даний чохол не призначений для занурювання під воду. ..
49.00грн.
Картка мультитул 11в1
Картка – мультитул – це невеличкий універсальний інструмент, що може виручити Вас у зовсім несподіваних випадках. Використовувати можна, як по дому, так і в походах. Особливо актуальним буде дана картка для EDC наборів (наборів виживання). За допомогою цього мультитулу ви зможете розрізати н..
59.00грн.
Кресало, огниво для розпалки вогню
Кресало чи кремінь (він же черкаш і огниво) – древній засіб для розпалювання вогню. Дане кресало є зручним і має невеликі габарити. При правильному користування дає значну іскру. Такою іскрою можна розпалити навіть просто папір. Черкало в порівнянні зі сірниками має кращу стійкість до меха..
65.00грн.
Міні GPS - брелок
Mini GPS - це прилад для визначення координат та пошуку заданої точки виконаний у вигляді брелка з дисплеєм. Можливості цього пристрою дозволить Вам "залити" в пам'ять до 16 різних точок, до яких він Вас буде вести, показуючи напрямок та відстань. Такий прилад завжди займатиме мало місця у Вашій ..
815.00грн.
Паракорд 550 (4мм) 1м
Паракорд - це міцний і легкий шнурок зроблений із синтетичних матеріалів. Такий тактичний виріб на розрив може витримати до 200 кг. Такі характеристики дозволяють брати такий шнурок в походи,туристичні вилазки, використовувати його у скелелазанні або просто зберігати, як засіб для виживання. ..
8.00грн.
Питтєва система (гідратор) KMS на 2,5л в чохлі
Питтєва система (гідратор) KMS - система із ємності, шлангу подачі, клапану та рюкзака-чохлі. Матеріал виконання Naylon 600D. Ємність з водою знаходиться в надійному чохлі, який зроблено з товстої тканини, що захищає ємність від механічних ушкоджень. Даний гідратор можна зручно носити на спи..
530.00грн.
Тактична ручка - самозахист
Тактична ручка - це сучасний засіб для самозахисту замаскований під звичайну ручку, яка до речі, пише.  Дану ручку виготовляють із сталі або авіаційного алюмінію (в нашому випадку). Така ручка має один або обидва гострих і міцних кінця. Завдяки загостренням, така ручка з легкістю розіб'..
195.00грн.